| daniel a întrebat:

Buna,am jocul Batman Arkham Origins.L-am instalat si cand am dat pe iconita sa intru in joc imi apare eroarea:"This application has failed to start because GFSDK_SSA0. win32.dll was not found.Re-installing this application may fix this problem.Am inteles ca nu a gasit ceva si de aceea nu poate deschide jocul si ca daca il reinstalez poate se rezolva,dar pana se instaleaza iar imi trebuie mult, alta rezolvare imi puteti da? FUNDITA*

5 răspunsuri:
| Gamer2000 a răspuns:

Este din cauza windowsu-lui schimba-ti windowsul si o sa-ti meraga sigur de exemplu un windows 7 pentru ca win32 este o componenta a windowsului xp

| daniel explică (pentru Gamer2000):

Si alta solutie nu exista?

| Gamer2000 a răspuns (pentru daniel):

Nu decat sa schimbi windows-ul si sa renunti la antivirus

| xenotomix a răspuns:

Problema este, presupun, ca antivirusul tau sterge acele fisiere din crack.Iti recomand sa il dezactivezi cand instalezi jocul. Sper ca ti-am fost de folos.

| daniel explică (pentru xenotomix):

Da antivirusul e dezactivat pentru ca am si fifa 13 si daca il activez mi se sterge rldea.dll