| PinkSparkles97 a întrebat:

am jocul The Sims 2, scos de pe net, as dori sa stiu cum sa cumpar o masina si sa vad vecinii, e plictisitor fara vecini, pliZzzz cine stie sa ma ajute dau, Funda

4 răspunsuri:
| dodicuta a răspuns:

Doar la unele jocuri the sims 2 se pot cumpara masini.Pentru a vedea vecinii nu cred ca merge.
Te sfatuiesc sa iti descarci dupa internet sims 3 unde merge sa iti iei masina sa te ducu la vecini si altele...e foarte tare!

| PinkSparkles97 explică (pentru dodicuta):

Pai eu am descarcat sims 3 da nu pot sa-l instalez, dar pe 2 am putut, poti sa cumperi masini la sims 2, da nu stiu de unde.

| dodicuta a răspuns (pentru PinkSparkles97):

Incearca la the sims 2 nightlife.

| dodicuta a răspuns:

Merge doar launele jocuri sims 2, nu la toate.Sunt masini la the sims 2 nightlife.