| BUDOKAI a întrebat:

Buna am nevoie de ajutor urgent puppy dog eyes!
intr-o zi ma jucam pa pc si dintr-o data mi s-a blocat si o portiune din ecran mi s-a facut mov, apoi am dat reset caci mam speriat si cand sa pornita imaginile imi erau depixelate
iar daca pornesc un joc, aplicatie, video, film, etc. mi se face monitoru negru (parca sar stinge dar butonu inca e aprins) ca si cum monitorul mere dar unitatea e stinsa...
nu stiu ce sa fac acum eu cred ca sa strikat placa video dar nu-s 100% sigur. crying
voi ce credeti? cetrebuie sa fac?

1 răspuns:
| RaZoR2 a răspuns:

Ai incercat sa bagi windowsul din nou si daca ai incercat inseamna ca s-a stricat placa video