| eXtr3am_5367 a întrebat:

am si eu o problema cu cs-ul. cand intru in el si dupa 1-2 secunde imi iese.si imi ramane ecranul cu rezolutia de 640x480 cand dau ctrl+alt+delete la processes imi apare hl. exe deci cum cs-ul ar fi pornit...
l-am reinstalat de 2 ori, am instalat alt cs...am dat rr la pc dar tot nimic
ce pot sa fac?

1 răspuns:
| UNU123 a răspuns:

Incearca sa faci un update la driverele de la placa video... dar inainte sa primesti si alte raspunsuri spune-ne si configuratia calculatorului.