| NoSmile a întrebat:

Buna!
Am o problema cu facebook-ul. Nu imi mai apare casuta de chat acolo in dreapta,e doar alb totul. De ce?
tin sa mentionez ca astazi am setat limba ca fiind engleza, apoi s-a blocat si mi-e sa nu fi dat vreun click aiurea.
Cum pot remedia situatia? Sau poate fi de la net?
Pe telefon merge chat-ul!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Salut!
Ce browser foloseşti?
Ai încercat să te loghezi în altul?
Tot aşa este?
Pentru început şterge cookies şi cache din browser -> http://goo.gl/ybf9m
Vezi că datele de logare salvate automat se vor pierde.

| NoSmile explică (pentru DDCC):

Folosesc chrome.
Si nu, nu am incercat sa ma loghez cu alt browser!
Initial m-am gandit ca e de la net, dar problema persista inca de dimineata. Iar netul imi merge bine!
Multumesc!
O sa incerc acum si ceea ce mi-ai dat tu!

| DDCC a răspuns (pentru NoSmile):

Sugestie: Dacă doreşti şi nu ai făcut deja pentru CHrome poţi lua AdBlock -> http://goo.gl/IICKs
şi blochează reclamele pe site-uri, în special paginile noi cu reclame.
P.S Nu trebuie neapărat, dar îţi poate fi util.
:D

| NoSmile explică (pentru DDCC):

Eh.
Am facut cu primul link. Functioneaza!
Multumesc mult, mult, DAN!
Si raman datoare cu funditahee hee
App, DAN e numele meu preferat! blushing

| DDCC a răspuns (pentru NoSmile):

Mă simt flatat.
Rău de tăt.
thinking

| NoSmile explică (pentru DDCC):

Sa nu rosesti, da?! happy

| DDCC a răspuns (pentru NoSmile):

Mai ştii?
blushing

| NoSmile explică (pentru DDCC):

Of,of!
Ma prefac ca nu vad, da? zic ca-i de la caldura! big grin

| DDCC a răspuns (pentru NoSmile):

Prea cald afară vara, de aceea prefer seara.
Ţie-ţi place vara?

| NoSmile explică (pentru DDCC):

Oarecum!
Mi-e frica de soare, sa nu ma ''arda'' prea rau! rolling on the floor)
Seara la agatat pustoaice, si uitandu-te dupa fuste scurte, decolteuri. Mmm... Cum sa nu-ti placa? laughing
Se pare ca am transformat zona intr-una de chat... laughing

| DDCC a răspuns (pentru NoSmile):

E întrebarea ta deci nimeni nu are treabă ce scrii în ea. :)) Nu practic astea în timpul serii. Doar că nu agreez atâta lumina solară, mi-am dat seama acum ceva timp. http://youtu.be/EL0pTo9Z_XU Adică, cred că nu poate fi nimic mai frumos decât seara, pe răcoare, vara. Cel puţin mie mi se pare. Vrei să ajungem la 30 în sus de comentarii? Ar fi interesant, zău.

| NoSmile explică (pentru DDCC):

Da,da!
Ca cine ar recunoaste ca practica asa ceva?!
Zi tu acum!
Zau, c-ar fi interesant!
O sa zica lumea ca suntem nebuni, sau cel putin o sa speculeze ca ne cunoastem! laughing
Cand de fapt in afara de nume, nu mai stiu nimic.

| DDCC a răspuns (pentru NoSmile):

Ce să mai zic?
Discuţii între 2 străini. Cum le poţi numi? Interesante, primejdioase poate. thinking
Lumea oricum va vorbi mereu indiferent dacă-i faci sau nu pe plac.
Nu-i mulţumeşti pe toţi VECI! Afirm până la urmă că timpul din viaţa omului să fie petrecut doar cu cei ce-l merită.
Oricum, omul e mereu în căutare de ceva.
Ce să mai spun?
Tu cum te numeşti?
(Facem vreo 50 de commenturi aici? laughing )
Cine ştie ce mai poate stârni atenţia omului?
hee hee

| NoSmile explică (pentru DDCC):

Sa stii ca-s foarte comunicativa,si prietenoasa!
In general, ma imprietenesc mai repede cu baietii. Fetele sunt mai rele, invidioase, barfitoare.
Nu iti pot spune aici cum ma numesc.
Sunt si cunoscuti de-ai mei pe aici, si o sa se speculeze aiurea.
Scuzeeee!