| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am o problema cu PC..de 2 zile cand il deschid imi apare un mesaj pana sa se deschida PC " Checking file system on C: The type of the file system is NTFS ". Problema nu este doar asta, ci metinele toate imi dau eroare...am sters toate programele instalate recent cum mi-a zis, am scanat PC dar nimic.Astept raspunsuri.

Multumesc anticipat! >big grin

Răspuns Câştigător
| cristimihailov a răspuns:

Stii raspunsul. Doar ca nu iti place.
Reinstaleaza windows-ul.

| Piticoot18 a răspuns (pentru cristimihailov):

Sincer...stiam ca asta trebuie` sa fac dar totusi asteptam o solutia nu atat de dramatica! laughing)

1 răspuns: