| adrian1213 a întrebat:

Buna am o problema cu telefonul.

Am un telefon android și am băgat câteva jocuri pe el, acum îmi apare închidere forțata as vrea sa aflu ce am făcut sa îmi apară.P.S: La mine nu merge si la fratimu merge, avem aceeasi versiune android. Care e problema?

1 răspuns:
| vladsipunct2016 a răspuns:

Pai iti apare chestia cu inchidere fortata daca i se blocheaza un joc... Cumva inainte sa apara chestia aia vibreaza telefonul? si mie mi se mai intampla. am un galaxi S3 dar se intampla oricui sa se mai blocheaze cate ceva... Sper ca te-am ajutat! Fundaaa!