| anonim_4396 a întrebat:

Buna am o problema cu telefonul.
Am un telefon android și am băgat câteva jocuri pe el, acum îmi apare închidere forțata as vrea sa aflu ce am făcut sa îmi apară.

2 răspunsuri:
| sincer a răspuns:

Procesul "android.process.media" s-a oprit in mod neasteptat

Incearca asta:
Settings ->Applications ->Manage applications->All(meniu stanga)->Download Manager(manager descarcare)->Click pe "Force stop" apoi pe "Clear Data"

| Gheorghe_Alexandru_1997 a răspuns:

Deci jocurile tale nu iti merg pe androidul respectiv deoarece este vechi. de exemplu.toate aplicatiile merg pe 4.0 sau mai mult (android 4.0) iar tu cred ca ai 3.2.6. uita-te pe net sa vezi daca aplicatiile respective sunt compatibile sau nu. Logeaza-te pe android store cu contul de google + (daca nu ai fa)... apoi cu telefonul si iti va aparea in mijlocul paginii in stanga daca e sau nu compatibil.