| adrian1213 a întrebat:

Buna am o problema cu telefonul.

Am un telefon android și am băgat câteva jocuri pe el, acum îmi apare închidere forțata as vrea sa aflu ce am făcut sa îmi apară.

2 răspunsuri:
| 00SweetTweety00 a răspuns:

Hei :*!
Ai bagat virusi in telefon! puppy dog eyes trebuie sa ai grija ce jocuri sau aplicatii iti iei!
Te puup! :* daca vrei sa iti dispara dezinstaleaza tot ...si instaleaza-ti iar.dar doar ce este necesar, si nu ti-a creat probleme(nu s-a blocat)!
:* ☻ ♥ Baftaaa ♥ Funda? big grin

| adrian1213 explică:

O sa vad daca merge si o sa iti dau ok? Dar t-i sa inamplat si tie? si ai facut asta?