| ʚiɞ_ʚiɞ_Iulia_1992 a întrebat:

Am o problema destul de grava...
Pe whatsapp, cineva a intrat si a facut un screenshot unei convorbiri cu prietena mea
Apoi, prin mesaj anonim, a trimis acel screenshot unei colege de a prietenei mele, screenshot-ul fiind insotit de ceva mesaje, totul facut in ideea de a distruge prietenia dintre ele.
Problema e ca prietena mea crede ca eu am fost, ceea ce nu e adevarat. E foarte suparata pe mine si nu ma crede.
Imi doresc mult sa vad cine a facut asta si ulterior, cum pot rezolva chestia asta?

2 răspunsuri:
| Miss25JK a răspuns:

Incearca sa afli numarul celui care a trimis screenshot-uri-le. Mai departe aflii tu al cui e.

| ʚiɞ_ʚiɞ_Iulia_1992 explică (pentru Miss25JK):

Pai screenshot-uri-le le-a facut din convorbvirea mea cu prietena mea
apoi a trimis pe messenger prin mesaj anonim screenshot-uri-le impreuna cu alte mesaje...