| Adytzuuu08 a întrebat:

am o problema, imi apare ecranul negru, nu-mi scrie ca acesta ar fi fara licenta sau alte probleme, dar setez ca walppaper o poza, iar acesta imi dispare, si apare ecranul negru si jos imi apare o bulina ca windows-ul ar fi fara licenta desi numi scrie jos acest lucru iar cand incerc sa ii bag licenta cu un program cum ar fi WinLog sau altele imi apare ca windosul are deja licenta si nu pot sa-i pun, va rog seriozitate si fara raspunsuri de genu' "schimba windowsul"...

3 răspunsuri:
| Adrian80 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=JKwJU1lVzq8
Urmeaza pasii! Sper ca te-am ajutat!

| Adytzuuu08 explică (pentru Adrian80):

Multumesc pentru sfat dar din pacate nu merge.

| Adytzuuu08 explică (pentru Adrian80):

Am rezolvat problema printr-un restore a soft-ului si cu ajutorul lu windows loader...dar multumesc pentru raspuns