| Excitroli a întrebat:

am o problema la imvu, s-a intamplat sa fiu fraierita u. u si sa mi se fure contul ...stiu chestia aia cu forgot password da problema e ca a schimbat si emailu.Cum pot sa il recuperez? plss ajutati-ma tine-am mult la contul acela puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| Victor a răspuns:

Daca ai dat parola.fi sigura ca a schimbat si emailul...Sanse de recuperare? ZERO. Daca era un acont platit incearca sa iei legatura cu IMVU Staf.Intri in: "Help"> Tichets si-ti spui "pasul"... Daca totusi era un acont de "_Guest" nu merita efortul.

| Excitroli explică (pentru Victor):

Nu, nu era guest_, si in mare parte creditele si vip-ul au fost platite big grin

| MissYMarYa a răspuns:

Da schimbare email si scrie messu tau si asteapta pana da el confirm si roagal sa confirme daca nu da din greseala confirm laughing