| Frrramboise a întrebat:

Am probleme cu laptopul,, va rog. ajutor!
Cand il deschid fie imi apare "startup repair" de care nu mai scap, fie pare ca se porneste normal dar dupa ce apare "Windows 7" nu mai afiseaza nimic...nimic. ecranul ramane negru.
Oare de la ce e? Si ce sa fac?

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Reinstaleaza windows-ul!

| P1etonu a răspuns:

Reinstaleaza windows dar ai grija sa fie unul original altfel vor aparea diferite problemebig grin

| mariusrepnote a răspuns:

Ori ai instalat ceva program/driver care l-a dat peste cap ori sunt pornite update-urile automate care nu tot timpul se conformeaza cu un windows care nu detine licenta originala. Incearca sa intri in safemode si incearca o curatare a registrelor cu CCleaner sau oricare alt soft. Daca asta nu functioneaza singurul lucru de facut este sa reinstalezi sistemul de operare.