| ladyMillion a întrebat:

Salut TPUhappy am o problema cu laptopul! Cand il aprind, imi apare totul normal: windows is loading, bla bla...dup'aia nu imi mai afiseaza nimic( doar ecranul negru si cu sagetuta de la mouse). Vreau sa specific ca daca il deschid in safe mode imi apare totul perfect normal... vreo sugestie? ofer funda

Răspuns Câştigător
| Harea a răspuns:

Salut.Incearca sa il tii asa vreo 5 minute(la mine asa s-a rezolvat). Daca nu merge nici asa reinstaleaza sistemul de operare sau contacteaza un specialist.Bafta.

| ladyMillion explică (pentru Harea):

Pai,a mers...doar ca l-am lasat asa cateva ore. Mersiwinking

1 răspuns: