| Allealle9092183 a întrebat:

Am Samsung galaxy ace si am descarcat cateva aplicatii (skype, retrica, facebook ). Acum imi zice ca nu mai am memorie. Cand caut detalii despre memorie imi apare ca doar skype-ul si facebook-ul sunt pe card, celelate sunt pe telefon. Am incercat sa le mut pe card dar nu merge sa bifez acea casuta. Ce are? straight face il am de putin timp si nu ma prea pricep

2 răspunsuri:
| Tedy2001 a răspuns:

Daca ai telefonul asemanator cu al meu ar trebui sa te duci in setari >> stocare si bifezi Phone storage/SD card/storage (depinde ce nu e bifat).

| Allealle9092183 explică (pentru Tedy2001):

Nu imi apare nimic de genul straight face