| Dumy_Razzvy_Razvanell_1999 a întrebat:

De curand mi-am luat un telefon nou si mi-am descarcat Retrica pe el. Telefonul se numeste Karbonn A19. Problema e urmatoarea cand fac poze cu Retrica nu se salveaza; am cautat si in albumul de la Retrica dar tot nimic. Si nici YourPerfectCam nu-mi merge. Adica nu-mi salveaza pozele. Si InstaFace imi face la fel... zice ca nu am destula memorie, dar am si card in telefon. Raspunsul cel mai util va primi funda! Multumesc!

2 răspunsuri:
| LarisaIoana2003 a răspuns:

1. Ai putea sa mai stergi din poze big grin
2. Retrica nu are albumul foto in aplicatie? Si eu am Retrica dar nu stiu ce aplicatie este ca are album foto adaugat in aplicatie.
Sper ca ti-am fost de ajutor! big grin

| Dumy_Razzvy_Razvanell_1999 explică:

De fapt...am cam rezolvat...adica acum face poze.dar decât cu camera de spate, cand incerc sa fac cu cea de fată imi da o eroare ceva gen: "an erorr bla bla bla, please check your internal/external storage " sau nu da nici o eroare si se blocheaza.