| MariaElenaStoicescu2 a întrebat:

Am nevoie de ajutor urgent. Am un telefon Samsung Galaxy Core Prime de aproape un an. Am card in el, insa tot imi spune ca am memorie plina. Am sters toate chestiile pe care le aveam si de pe card si din telefon. Mai am doar aplicatii: Facebook, Messenger, CM Locker si Candy Camera (care sunt in card). ce ii pot face?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti sigur ca acele aplicatii sunt pe card? Eu nu cred. Mai verifica inca o data.

| MariaElenaStoicescu2 explică (pentru darrio2007):

Sigur sunt pe card!

| darrio2007 a răspuns (pentru MariaElenaStoicescu2):

Daca spui tu.

| DjDanutzy a răspuns:

1.Sterge cache-ul din amandoua (card si telefon)
2.sterge facebook si instaleaza-l din nou, asa si cu messengerul.
si vezi ce documente mai ai care nu iti mai trebuie.