| anaconda619 a întrebat:

Am o tableta (nu stiu ce marca este pentru ca nu scrie pe ia, dar cred ca e Samsung) are sistem de operare android, si de ceva timp nu se mai deschide calumea, se deschide si imi apare scris android ca de obicei dar ramane asa ore intregi, are cineva o idee ce sa ii fac.Eu as vrea sa o resoftez dar nu stiu cum, am inteles ca exista un cod ceva sa o deschid din butoane on, off, volum si ce mai are pe acolo, daca il stie cineva va rog sa mi-l spuneti si mie (multumesc)

4 răspunsuri:
| Skynettt a răspuns:

Nu exista.

| UltimateFlame101 a răspuns:

Frate e un singur lucur care poti sa-l faci : trimite-o la acea firma chiar daca n-osti uitete pe cutie sau pune aici o poza sa-ti zic ma rog...acolo o va deschide si va face in asa fel incat sa revina la proprietatile de baza si apropo ai patit asata dupa ce ai jucat un joc nou downloadat sau dupa ce ai pus o doua tema?

| anaconda619 explică (pentru UltimateFlame101):

Nu... pur si simplu s-a inchis si apoi cand se deschidea imi apare scris android ca de obicei doar ca ramane blocat permanent

| UltimateFlame101 a răspuns (pentru anaconda619):

Tot exista o cauza si ai grija sa nu mai o faci ca si eu am o tableta si am patit ceva de genu de la un joc