| DenisIonut01 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un Samsung i5500 (second-Hand)si e blocat Vodafone daaca il resoftez cu un alt soft de exemplu cel de la cyanogen mai ramane codat pe urma? (ma gandesc ca e android si daca e schimbat softu va functiona normal) vreau raspuns de la cei care stiu cei care au incercat asta pe un sistem android.

2 răspunsuri:
| SmokeyEye a răspuns:

Nu va functiona.

| DenisIonut01 explică (pentru SmokeyEye):

Sa am observat si eu la achizitonarea lui laughing dupa cum se vede esti singurul care a raspuns deci bun rau raspunsu primesti funda (nu am intrat pe TPU de 1 luna, de aceea nu ai primit mai repede funda) Bafta.