| xpzeus a întrebat:

Am si eu o problema la calculator. Cred ca am un virus care se da drept Internet Security nu mah lasa sa intru pe nimic pe orice vreau sa intru imi zice ca e virusat. Am deschis cu safemode sa dau o devirusare si nu aveam nici un virus. Nu stiu ce sa mai fac. Nu imi arata nici unde e instalat sau localizat. Mah puteti ajuta va rog?

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Salut!
Ce Windows foloseşti şi cu ce ai scanat împotriva viruşilor?
Eu recomand Malwarebytes.
Click pe Start -> Run -> msconfig.exe dai enter, de la Startup lași bifat doar Windows Operating System și antivirusul, Apply, Ok. După asta faci o scanare cu Malwarebytes.