| asdaspfjsaăogha a întrebat:

am un calculator nu foarte bun cu windows vista si am lag cand ma joc unele jocuri.(tin sa mentionez ca indeplineste cerintele necesare)... Daca as instala windows 7 ar fi vreo diferenta?

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Posibil dar mai intai fa update la placa video, in cele mai multe cazuri asta e problema! Bafta!

| asdaspfjsaăogha explică (pentru lpavel):

Si cum fac asta?

| lpavel a răspuns (pentru asdaspfjsaăogha):

Ce placa video ai? Descarca si instaleaza ultimul driver iesit pentru placa ta video! Asta inseamna ca faci : update (actualizare)