| danyel_1802 a întrebat:

Mi-am luat un calculator, si accepta doar Windows Vista
Cum as putea instala XP, sau alte windows-uri?

6 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Ha? Bagi cd-ul, dai un format, nu te mai intreaba nimeni de sanatate. Ai incercat macar? Sau ne faci sa ne pierdem timpul pentru ca ai auzit tu ceva povesti?

| Catalion a răspuns:

Pai cred ca tu ai driverele compatibile doar cu vista si de aceea nu merge XP. Cum e? Ai instalat Windows XP si nu a mers calculatorul cum trebuie sau nu se poate instala deloc XP?

| adydassler a răspuns:

Pai acmua in general se fac calculatoare compatibile doar cu vindows vsita in curan o sa apara doar cu windows 7. eu iti sugerez sa mergi la un specialist pentru ca traba sa modifice ceva prin boot.

| SufletDeCopil a răspuns:

Pai cred ca trebuie sa te duci la cei de la care ai luat calculatorul si sa ti-l faca ei happy(aceeas problema a avut si prietena mea) happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am mai auzit de asa ceva... e ceva daca ai prea multi rami sa nu ii recunoasca... sau sa nu fie compatibila placa de baza confused

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge sa bagi xp iar driverele de la ficare producator in parte... Ba abh eu zic sa nu-ti mai pierzi u timpul ca sasa am vazut ca da raspunsuri la plesneala, degeaba te umfli in pene p aiciwinking