| nechiforbogdan25 a întrebat:

Buna am un pc. dupa ce il pornesc se blocheaza cam dupa o jumate de ora ramane imaginea blocat si sunetu si se aude un trrrr. nu isi revine pana nu il restartez dupa aia nu mai recunoaste placa de retea cablu de net numa dupa mia multe restarturi la rand. ce probleme pot sa am placa video sa fie, rami? ce poate fi? se poate si de la sursa? astep rasm multumesc.

1 răspuns:
| DarthNiger a răspuns:

Salut,asa am patit si eu, poate sa fie de la sursa sau de la procesor.