| Streetboy a întrebat:

Mereu cand deschid calculatorul dupa ce dispare screenul "welcome" al windowsului imi apare o casuta "Open File - Security Warning The publisher could not be verified. Are you sure you want to run this software? Name: windows. exe Publisher Unknown Publisher Type Application From C:\WINDOWS\system32\msmms si inca una dar aia nu conteaza ca daca pot rezolva prima o rezolv si pe al doilea. Intrebarea ar fi ce inseamna si cum pot rezolva "problema"

4 răspunsuri:
| Incubus a răspuns:

Incearca sa te uiti in start, toate programele, auto run si daca dai de ele stergele (doar o banuiala)preferabil daca dai de orice in acel folder sa stergi (fara frica nu se sterge de tot).

Răspuns utilizator avertizat
| floryn1993 a răspuns:

Reinstaleaza windows-ul

| wert a răspuns:

Procesul de care vorbesti tu ar trebui sa fie " smms. exe " (Windows Session Manager), msmms. exe este mai mult ca sigur un virus, asa ca scaneaza-ti calc. si sterge-l