| AndyParaDOX a întrebat:

As dori sa va intreb ceva despre WOW Cataclysm. Cand am dat de WOW eram uimit. M-am uitat mult timp pe youtube la el si imi doream sa-l joc. Avand doar 13 ani, mi-am rugat parintii sa ma lase sa-l cumpar, si l-am cumparat. Toate bune si frumoase, pana am incercat sa introduc key-genul pe net. Arata ca-i folosit deja. Daca ati patit si voi asa si ati rezolvat, as vrea sa stiu si eu! Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| GizazCraist a răspuns:

Du-te frumos la magazinul de unde l-ai luat pana nu-ti expira garantia si zile
Ca mai sunt care deschid cutia ia cd keyul si descarca jocul de pe net(de asta majoritatea magazinelor baga jocul intr-o cutie de siguranta)
Vezi ca pentru a juca wow cataclysm ai nevbuboie si de versiunile anterioare ca asta e doar o expansiune
Mai bine te uitai putin pe bloguri inainte sa-l iei ca nu se merita aia 50-100ron lunari(depinde de distribuitor) ca pana la urma joci vreo 2 ani pe parcursul carora esti dependent pana ajungi la nivelul maxim si apoi o sa devina un chin sa il joci
Mai bine descarcai si tu un MMO gratuit ca multe jocuri bune care erau cu plata s-au bagat pe free si unele din ele sunt mai bune ca wow

| fear1234567 a răspuns:

Salut.nu am avut problema asta deoarece eu am baagt un server privat si nu a mai trebuit sa il cumpar... oricum daca zici ca iti zice ca e deja folosit i-a unul din parinte si du-te cu jocul inapoi de unde l-ai cumparat. daca cei de acolo neaga le zici sa incerce ei sa vada. apropo de unde l-ai cumparat? si ai pastrat bonul fiscal? cred ca iti v-a trebuii.

| AndyParaDOX explică (pentru fear1234567):

Pe ce server joci?

| AndyParaDOX explică (pentru fear1234567):

Pai.....jocul il am de anul trecut si de TPU am aflat recent. Oricum jocul l-am luat de pe net de la altex si l-a adus acasa. Eu ma gandeam ca l-a nimerit un hacker...