| KIibrDM a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un PlayStation 2/3... dar am vazut ca are 3 mufe de bagat la televizor si eu la televizor am loc doar pentru 2 mufe (galben si alb)... deci intrebarea este:
Pot sa imi bag Play Station la televizorul meu doar cu mufele galben si alb?

Răspuns Câştigător
| fldany2013 a răspuns:

Poti sa bagi dar daca ai mumfa scart (de aia lunga cu multe picioruse) poti sa pui de aia si este mai usor!
ATENTIE: Cablul trebuie sa aiba la un capat mumfa scart si in cealalta parte cele 3 mumfe (alb, galben si rosu ), FUNDA?

| KIibrDM explică (pentru fldany2013):

Da primesti FUNDA happy

Am si mufa SCART... Cred... dar totusi, cu ce ajuta acea mufa SCART?

| fldany2013 a răspuns (pentru KIibrDM):

Mumfa scart face acelasi lucru ca cea in care are cele 3 mumfe si la un capat si la celalalt!