| r1z2an a întrebat:

as vrea sa-mi cumpar o unitate PC si am un buget de 1.000-1.500 lei. Procesorul sa fie intre 2.6 si 3. 1GHz, memoria RAM de minim 2-4 GB si placa video dedicata astfel incat sa-mi mearga jocuri noi gen: Far cry 2, 3; seriile noi din Call of duty, fifa 13 etc.
Dupa cum vedeti mai mult pentru jocuri as vrea. Daca ma puteti ajuta va rog sa-mi spuneti sau daca aveti cunostinte daca se poate sa le contactati va rog.
La pret mai adaugati vreo 100 lei insa cam asta e bugetul.

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

FC 3, lol, nu vrei multe. Ia si mergi cu plugusorul si mai stringe 1000 RON si abia dupa aia mai avem ce discuta.