| swordman a întrebat:

cand joc fifa 14 deodata incepe sa se zguduie camera, sau nu stiu cum sa zic, ecranul jocului si nu se termina pana cand nu inchid jocul ca si un cutremur doar ca numa jocu se misca, daca vi s-a intamplat cum ati rezolvat, sau astept un sfat FUNDA

3 răspunsuri:
| Ommmmmffffffgggggg a răspuns:

E ceva din setari incearca sa reinstalezi.

| swordman explică (pentru Ommmmmffffffgggggg):

Sau ma lasa sa joc doar e zapada, daca joc pe altfel de vreme ma da afara din joc

| AlexJr11 a răspuns:

Buna, te pot ajuta eu. Uita-te aici: https://www.youtube.com/watch?v=XNg-ke63SJ0, funda? :D