| MusicMan a întrebat:

Buna caut de ceva timp niste jocuri shooter gen Delta Force, Left4Dead, precizez ca pcu meu nu suporta call of duty si battlefield, am procesor amd sempron 3600+ 2GHz, 1GB ram, procesorul imi face probleme cel mai des
DAU FUNDA CELUI CARE IMI DA CELE MAI MULTE JOCURIwinking

4 răspunsuri:
| answers98 a răspuns:

Battlefield 2, C.s.s, CS 1.6, Warhammer 40000: Tau Firewarrior, Call of duty 1, 2 (probabil si MW 1) si cam atat upgrade la procesor neaparat ca intri in conul de umbra de unde fara calculator nou nu mai iesi.

| MusicMan explică (pentru answers98):

Cum am spus seria battlefield, call of Duty 2, MW nu`mi merg C.s.s si Cs 1.6 is plictisit de ele si Warhammer 40000: Tau Firewarrior are grafica proasta nici macar nu inteleg despre ce e vorba.Mersi dar mai astept raspunsuri

| answers98 a răspuns (pentru MusicMan):

Atunci prietene trenuie sa iti faci upgrade sau cel mai bine ia-ti un calculator nou

| TipsTipsy1997 a răspuns:

James Cameron`s avatar the game, duke nukem forever, left 4 dead 2 etc.