| alexvincu a întrebat:

cum pot sa imi public poza de profil pe facebook? am incarcat sa dau la setarile de confidentialitate ale pozei, dar nu imi apare acel glob "terra" doar "prietenii prietenilor, prieteni, doar eu si personalizat" help me plzz, dau funda! big grin

1 răspuns:
| Boom39 a răspuns:

Intri la editeaza profil si. vei gasi ceva gen : cine vrei sa iti vada profilul ( public; prieteni; prieteni prietenilor. si dai pe public. >...< sper ca te-am ajutat Funda?