| anonim_4396 a întrebat:

Buna big grin
Ieri mi-am facut cont pe metin2 si mergea bine dar ieri seara am iesit, apoi am intrat din nou si nu mai puteam sa fac aproape nimic cu mouse-ul.
Puteam sa umblu la setari si chestii de genu', dar nu puteam sa folosesc mouse-ul ca sa fac personajul sa mearga sau sa omoare animale, nici sa merg la oamenii aia, nici sa strang yang crying
Am inceput sa il inchid si sa il deschid, am resetat calculatorul si n-a mers.
Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Mentalist09 a răspuns:

E un bug. Reinstaleaza metinul.winking. Vorbeste pe forum.winking. Cauta un admin. Funda? big grin

| yupiiiiiiiiiiiiii a răspuns (pentru Mentalist09):

Mersiwinking
Am reinstalat si a mers big grin

2 răspunsuri:
| Liviu781 a răspuns:

Reinstaleaza metinul din nou s-ar putea sa fie un BUG... mi sa mai intamplat dar din fericire pentru mine pot sa ma descurc chiar si doar cu tastatura