| PisiDePis a întrebat:

big grin Nu stiu de ce nu mai pot vedea celelalte persoane pe Imvu, am incercat sa ies si sa intru din nou dar nu merge sad Ce ar trebui sa fac? thinking

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Dezinstaleaza-l din Control Panel > Programs and Features, pe urma asigura-te ca nu au mai ramas ramasite in folderul unde a fost instalat data trecuta IMVU iar pe urma instaleaza-l din nou. Probabil ai intrat pe niste roomuri prea incarcate si s-au salvat in PC/laptopul tau fisierele cu probleme.