| angelamaria a întrebat:

Daca imi fac cont pe play store si descarc aplicatii de acolo, aplicatiile gratis, cand isi fac actualizarile ma costa ceva i plus daca sunt la abonament si am net prin Wi-Fi?

2 răspunsuri:
| FlawlessJj a răspuns:

Nu! Daca ai descarcat aplicatia gratuita, va ramane gratuita! Nu te costa nimic sa actualizezi aplicatiile big grin funda?:3

| angelamaria explică (pentru FlawlessJj):

Deci nici cand imi fac cont nu ma costa nimic? Aplicatiile se actualizeaza singure nu le actualizez eu.