| dDANIELLA a întrebat:

Buna happy
De ce nu ma mai lasa sa dau un comentariu la o fotografie? Imi zice asta:
ACTIUNE BLOCATA
Momentan nu ai permisiunea de a efectua aceasta actiune.
In cazul in care crezi ca vezi asta greseala, te rugam anunta-ne!

Dar eu nu am scris prostii! Nu am injurat sau ceva rau vreau sa comente doar o fotografie puppy dog eyes Va rog mult.

5 răspunsuri:
| ɴιcoleтα a răspuns:

Probabil ai facut spam. Si pe mine nu ma lasa. Peste 30 de zile te va lasa sa comentezi.

| Raulikaaa a răspuns:

Ai copiat cumva mai multe patratele de la o pagina de fb si ai dat enter? Daca ai facut acesc lucru inseamna ca ai facut spam ...acelasi lucru am facut si eusad

| dDANIELLA explică (pentru Raulikaaa):

Da exact asta am facut sad

| Ruja_Anamaria_1987 a răspuns:

Nu stiu asta am patit si eu