| 280Monica280 a întrebat:

Salut, TPU!
Am o problemă. Pe Facebook sunt blocată de ceva timp şi nu pot lăsa comentarii. Îmi apare "Acţiune blocată
Momentan nu mai ai permisiunea de a efectua această acţiune.

În cazul în care crezi că vezi asta din greşeală, te rugăm anunţă-ne."
Dau la "anunţă-ne" şi degeaba, nu mă ajută cu nimic. Fără motiv am fost blocată, adică nu am comentat mult, nu am pus comentarii nepotrivite sau altceva de genul. Dacă vi s-a mai întâmplat, îmi puteţi spune, vă rog, când este posibil să mă deblocheze? (sunt blocată de aproape 2 săptămâni). Dau funda răspunsului care mă ajută cel mai mult. Mulţumesc anticipat. happy

Răspuns Câştigător
| UtilizatorulN a răspuns:

Din cauza excesului de prieteni adaugati din ultima vreme, e un BAN temporar.

6 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Din cauza ca ai prea multi prieteni.
Este doar un ban care va trece.
Pa, pa.

| cristy3991 a răspuns:

Dureaza 30 de zile. E din cauza ca cineva caruia i-ai dat add friend ti-a dat block.

| AlexAvram94 a răspuns:

Sau te-a reportat cineva ca faci prostii

| 280Monica280 explică:

Mulţumesc tuturor, toţi aţi fost expliciţi, voi da funda primului răspuns, mulţumesc mult! happy

| abhorrer a răspuns:

Https://www.facebook.com/support/

este adresa la care vezi pana la ce data esti blocat si motivul.