| AlyiX a întrebat:

Am mai pus aceasta inbtrebare inainte si nu am primit decat un raspuns. Acela nu a fost bun:
De ce nu mai pot comenta la anumite pagini pe facebook? De fapt la toate paginile. Zice:
ACTIUNE BLOCATA.
Momentan nu mai ai permisiunea de a efectua această acţiune.

În cazul în care crezi că vezi asta din greşeală, te rugăm anunţă-ne.
M-am saturat de cateva saptamani imi zice asta si nu mai pot comenta nimic. NIMIC! Decat pozele prietenilor
VA ROG! URGEEEEEEEEENT RASPUNS SAU MODALITATE (cum pot sa ma deblochez)
Fundita :X crying((((((((((

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Ai fost banata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey,
Probabil ai încălcat regulile facebook, sau ți au fost raportate răspunsurile ca spam, dar nu e grav. Aceste block-uri durează maxim o lună după care poți comenta.
Sper că te am ajutat.