| Tanase_Cornelia_1968 a întrebat:

de o vreme nu-mi mai merge facebook, acum cand dau pe el imi apare "runtime error 217 at 0053ce7d" si l-am sters din calculator si din control panel si l-am descarcat de pe net dar tot asa imi apare ce sa fac?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Tu te auzi ce spui? Facebook-ul nu se instaleaza in computer. Ai avut probabil un shortcut pe ecran. Problema poate fi de la browser ( IE, Mozilla, Opera sau ce folosesti) sau de la Windows. Reinstaleaza browser-ul si daca nu merge instaleaza altceva. Daca nici asa, sterge Windowsul si reinstaleaza-l.