| Bumtzi a întrebat:

Deci plec la bunici pentru 1-2 saptamani, si acolo in judetul Arges, nu stiu eu cat de bun este semnalu la internet pe un stick. Asa ca am intrebat la Vodafone pentru un stick de internet si a zis ca e bun in toata tara, numai ca trebuie sa fac abonament pentru 2 ani. Si mie imi trebuie pentru 2 saptamani... Este vreo cale?

Răspuns Câştigător
| Darks96 a răspuns:

Hmmm stiam ca era acum ceva vreme, cartele reincarcabile pentru internet, pentru PC, Laptop, exact ca la telefon numai ca era pentru PC.
Vodafone:Cartela Internet de la Vodafone îți permite să te conectezi la internet de pe laptopul, tableta sau calculatorul tău oriunde, oricând, atât cât ai nevoie.

Nu trebuie să semnezi un contract, nu vei plăti abonament lunar și navighezi pe internet: reîncarci Cartela Internet când vrei și cu ce sumă vrei. Activarea cartelei are loc imediat.

Ai cea mai bună acoperire și cel mai rapid internet mobil. Doar la Vodafone ai acum acoperire 4G cu viteze de până la 100Mbps.
https://www.vodafone.ro/....../index.htm

| Bumtzi explică (pentru Darks96):

Si cum se consuma aceasta cartela? De exemplu la jocuri multiplayer... s-ar consuma foarte repede nu?

| Darks96 a răspuns (pentru Bumtzi):

Depinde de cati euro iti bagi, dar in general da jocurile multiplayer cam folosesc multi mb, avand in vedera ca m-am uitat la un video pe Youtube odata si mi-a consumat 14 MB

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa renunti la net pentru 2 saptamini. Acolo ai posibilitatea sa faci o vacanta adevarata, la aer curat si muuuulta verdeata.