| RainmakerX a întrebat:

Buna dimineata TPU! Am inceput sa ma scarbesc de comportamentul asa-zisilor mari playeri din league of legends.
Pur si simplu nu te poti distra in acest joc cand vezi atata rautate.
Pur si simplu de cand intrii in sala de asteptare pentru inceperea unui meci vezi mesaje de genul "Player:Top, Player2:Top but i go Bot if u want top, Player:Top or afk! I report u all!"
Sau si mai rau atunci cand ai intrat in meci vezi mesajul :Un invocator a fost deconectat...

Ce vreau sa spun este ca am inceput dupa 2, 5 ani de joc sa fiu chiar scarbit de el.
Vreau sa imi recomandati un joc online care sa nu fie gen dota sau lol sau chiar dawngate.
Multumesc anticipat si imi cer scuze daca am jignit pe cineva caruia ii place league of legends.
Astept pareri.Jocul de care o sa ma apuc primeste

2 răspunsuri:
| SteelGamingRomania a răspuns:

Recomand Vindictus(este mmorpg)este unul dintre cele mai bune mmorpg-uri jucate de mine.Iti controlez cracterul cu W, A, S, D(nu cu mouse-ul), ataci cu space si cu mouse-ul(faci combo adica dai 2xSPace si 1xclick si faci un combo, si multe altele), caracterele se pot personaliza foarte bine, si multe alte lucruri

| PsyHo3DKEX a răspuns:

Pararea mea e ca Aion merita jucat... Este un joc gen MT2 doar ca ai mai multe caractere si mai multe vraji doar ca grafica este mult mai buna si totodata ce ma fascinat in acest joc e ca poti si sa zbori happy deci mna gusturile nu se discuta... daca iti place succes happy