| TheHobbitHere a întrebat:

era un joc cu mai multe animale: caine, pisica, si iepure parca, si trebuia sa arunci cu mancare in ei, erau mai multe optiuni, puteai sa arunci cu un hamburger sau ce era, sa construiesti un zid, balon (sa te muti), si caracatita când aveai viata la limita.
Inainte scriam parca scratch si ma jucam, acum am cautat si nu am gasit jocul, daca il stiti spuneti-mi-l vă rog.
Fundă

2 răspunsuri:
| yocris14 a răspuns:

Cred ca de acesta este vorba, obisnuiam sa il joc si eu dar vad ca sa modificat.http://www.kibagames.com/Game/Cat-vs-Dog
Sper ca ti-am fost de ajutor, funda?