| anonim_4396 a întrebat:

Bună,eu joc Minecraft de un timp și totul mergea foarte bine,până azi când l-am deschis îmi apărea doar,, MINECRAFT,, pe ecran după nimica.Am încercat să îl deschid de multe ori.Am și restartat calculatorul dar tot nimic.Am făcut asta timp de o oră și pur și simplu nimic.Ce trebuie să fac ca să meargă?

Răspuns Câştigător
| MaybeSomeone a răspuns:

1. Reinstaleaza, 2. Daca nu merge nici dupa fa-ti updare la placa video, 3. incearca o versiune mai noua/veche

| ImSick a răspuns (pentru MaybeSomeone):

Mersi. puppy dog eyes A mers din prima la pasul 1. =]]

| MaybeSomeone a răspuns (pentru ImSick):

laughing)