| Clarx a întrebat:

De cate programe de la Adobe este nevoie pentru calculator(Windows XP), pentru ca Internetul(indiferent de browser) sa mearga bine? Vrea ca clipurile sa nu se blocheze.

Răspuns Câştigător
| StefanKogut a răspuns:

De trei: Flash Plugin pentru toate browserele mai putin IE (pina la versiunea 8), Flash Player ActiveX pentru IE si Shockwave Player, toate sunt disponibile pe site-ul ww.adobe.com pentru descarcare gratuita.

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

"De cate programe de la Adobe este nevoie"...cum e aia?
Flash player! Altceva nimic! Placa video si procesor bune si viteza la net decenta!