| d1vine a întrebat:

ma numesc Roland si an o problema cu jocul GTA Vice City.
Cand il pornesc imi apare :"GTA VC cannot find enough video memory".
Am mai intrebat pe cineva de pe YouTube (GTAMissions) si mi-a spus daca GTA San Andres merge GTA VC ar trebui sa mearga foarte bine. Dar problema este caci GTA San Andreas merge.
Eu folosesc tongueentium 4 Windows 7 Ultimate 32-bit, 4gb rami, NVidia Gr-Force 8400GS, Intel(R) Core(TM) i3CPU 540 @ 3.07 GHz (4CPU-s), ~ 3.1 GHz
Multumesc pentru timpul acordat.

2 răspunsuri:
| aNN0Nim a răspuns:

Nu merge deoarece nu ai memorie pe placa video. Indicat ar fi sa cumperi alta. Funda?

| DooMySc a răspuns:

Incearca si tu sa instalezi update-urile de la windows ( daca problema insista reistaleaza placa video...)
big grin