| Gabriel_Nicolae_1968 a întrebat:

Buna mi-am cumparat acum o luna un joc (cd) care m-a pus sa imi fac cont uplay dupa ce l-am facut am pus codul de activare a mers foarte bine pana acum cand imi cere din nou acest cod dar cand il pun zice ca este deja folosite pe alt cont dar eu nu am alt cont ce pot sa fac ca sa ma joc jocul pe care am dat 30 de euro

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Le trimiti un mail celor de la support (al jocului sau uplay) si le explici situatia, ceri alt key sau banii inapoi. simplu happy