| mary09_5499 a întrebat:

Mi-am instalat The sims 3 si nu stiu din ce cauza cand imi creez o familie nu mi se salveaza in oras. trebuie sa fac eu un oras, iar daca dau la "Edit Town" si imi creez famile nu merge sa ma joc cu ea. Oare de ce?

1 răspuns:
| elynutzu a răspuns:

Mai intai am si eu o intrebare. Unde ai gasit The Sims 3?
Il caut de un an... poate mai mult.Nu am un raspuns, dar daca-mi poti da si mie un site sau id tau sa mi-l descarc si eu.Si poate descopar si eu ce arebig grin.Si daca ti l-ai descarcat de pe net, ce dimensiune are.Mai bine raspunde-mi aici, te ROOOOG!