| A_2738 a întrebat:

Poate cineva sa ma lamureasca in legatura cu modul in care pot schimba imagine desktop-ului la windows 7? multumesc, dau funda 1

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Click dreapta : -change wallpaper,change screen saver,change theme
change wallpaper -dai browse, cauti poza pe care o vrei si dai save changes! de asemenea poti sa faci un slide show!
change theme : iti alegi din temele de acolo! poti sa iti iei si online de pe siteul Microsoft! Eu o recomand pe cea cu ferrari!
change screen saver:iti alegi o poza sau animatie care sa apara pe ecran la un anumit interval daca computerul sta nemiscat (neutilizat ). doar alegi screen saverul, timpul si dai savewinking

| tororoki a răspuns:

Click dreapta desktop si dai unltima varianta "personalize"", ai jos desktop background si umbli pe acolo si iti alegi.

| tororoki a răspuns:

Click dreapta pe desktop, ultima varianta "personalize" si ai jos desktop background, intri acolo si iti alegi ce vrei.