| Patadeculoare a întrebat:

La notebook se poate seta o imagine pe desktop si daca da cum?
Funda :*

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Incearca asa : mergi la poza respectiva si dai clic cu stangul o data (sa nu se dechida poza doar sa ramana semnat, bifat... )apoi clic cu dreptul pe ea si vei gasi :stabilire ca fundal pentru desktop, clic pe ea!
Daca asa nu merge atunci deschide poza, clic drept pe ea si stabilire bla bla bla! Bafta!

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Dai clic drept pe poza care-o vrei, apoi clic pe : Stabilire ca fundal pentru desktop! Bafta!

| Patadeculoare explică (pentru lpavel):

Asa stiam si eu insa nu e stabilire etc...

| lpavel a răspuns (pentru Patadeculoare):

E imposibil! Ce windows ai?

| Patadeculoare explică (pentru lpavel):

| lpavel a răspuns (pentru Patadeculoare):

Incearca asa : mergi la poza respectiva si dai clic cu stangul o data (sa nu se dechida poza doar sa ramana semnat, bifat... )apoi clic cu dreptul pe ea si vei gasi :stabilire ca fundal pentru desktop, clic pe ea!
Daca asa nu merge atunci deschide poza, clic drept pe ea si stabilire bla bla bla! Bafta!