| Alexluchi20 a întrebat:

Buna seara! Credeti ca in viitorul îndepărtat csul va mai avea rank, medalii?

6 răspunsuri:
| NumănumescBrBr a răspuns:

Viitorul jocurilor este întotdeauna incert.
Este posibil ca jocurile să evolueze spre o direcție în care clasificările nu mai sunt la fel de importante, iar accentul este pus pe alte elemente ale jocului, cum ar fi experiența socială sau personalizarea.

| Alexluchi20 explică (pentru NumănumescBrBr):

Da intr adevăr, dar tu crezi ca peste 30 de ani cs ul va mai avea rank, și medali?

| NumănumescBrBr a răspuns (pentru Alexluchi20):

Hmmm... Cred că da. Nu sunt expert in CS, nici măcar nu m-am jucat. Oricum cred că va mai avea deoarece competiția atrage jucători. Deși cum am spus în răspunsul anterior este posibil sa se pună accentul pe personalizare, comunicare, etc...

| Alexluchi20 explică (pentru NumănumescBrBr):

Da sa se pună accentul pe ce ai zis, dar o competiție tot va exista nu?

| NumănumescBrBr a răspuns (pentru Alexluchi20):

Da, boss! Mereu va exista!

| Alexluchi20 explică (pentru NumănumescBrBr):

Crezi ca va disparea cs ul vreodatra?