| Alexluchi20 a întrebat:

Salut! Credeti ca skinurile de pe cs go vor dispărea in viitorul îndepărtat?

13 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Da, odată cu cs-go cu tot!

| Alexluchi20 explică (pentru sierra1):

Crezi ca cs ul dispare?

| sierra1 a răspuns (pentru Alexluchi20):

Evident, doar n-o fi etern

| Alexluchi20 explică (pentru sierra1):

Pai da poate te referi ca jocul va evolua cu timpul nu?

| sierra1 a răspuns (pentru Alexluchi20):

Nu mami, va disparea

| Alexluchi20 explică (pentru sierra1):

Dc crezi asta, e cel mai popular joc, el cu timpul va continua sa evolueze mereu

| sierra1 a răspuns (pentru Alexluchi20):

Evoluție - dacă nu știi noțiunea, d-aia

| Alexluchi20 explică (pentru sierra1):

Ma refer ca cs ul va face progrese mereu, și asta înseamnă ca va fu popular mereu

| sierra1 a răspuns (pentru Alexluchi20):

Orice evoluează: se naște - crește și apoi, ghicește tu ce...

| Alexluchi20 explică (pentru sierra1):

Pai da ma dar cs ul va fi mereu popular deoarece va face progrese, grafica noi, skinuri noi etc

| sierra1 a răspuns (pentru Alexluchi20):

" cs ul va fi mereu " - asta spuneam dar nu pricepi: nu va fi mereu!

| Iandrewman24 a răspuns:

Nu, pentru ca valve castiga mult din skin-uri si nu cred ca va renunta la asa ceva happy!

| Alexluchi20 explică (pentru Iandrewman24):

Crezu ca peste 50 de ani cs ul va fi jucat pe pc?