| maildu2010 a întrebat:

Buna Seara dragi utilizatori TPU. Am si eu o mare problema, cam enervanta. Astazi ma jucam pe calculator si am zis sa-l inchid. dupa aceea am intrat dupa vreo 3 4 ore si mi s-a schimbat imaginea monitorului. FIsierele depe desktop sunt mai mari, nu prea mai are rezolutia frumoasa... Si as vrea sa stiu cum revin la imaginea care o aveam inainte, sau cum pot modifica straight face. Va rog frumos raspundeti-mi Dau FUNDA > <

1 răspuns:
| VladSpita a răspuns:

Apasa click dreapta si apoi pe ultima de jos ceva de genul personalizare doar prin alt cuvant, da ce windows ai?